Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

17 września uczczono pamięć Sybiraków

W czwartek 17 września w Dniu Sybiraka - Sybiracy, kombatanci, przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy i mieszkańcy Malbork składali kwiaty pod tablicą dedykowaną pamięci Sybiraków, mieszczącą się tuż przy kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności