Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

Komendant Straży Miejskiej odznaczony Krzyżem za Zasługi

24 lipca br. burmistrz Marek Charzewski wręczył Komendantowi Straży Miejskiej Tomaszowi Farysejowi Krzyż za Zasługi dla ochrony porządku publicznego oraz bezpieczeństwa osób, wieloletnią i wzorową pracę w Straży Miejskiej, a także ponadlokalną działalność dla dobra publicznego. Burmistrz pogratulował odznaczonemu i podziękował za jego starania w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa w mieście.

Odznaczenie zostało nadane komendantowi przez Krajową Radę Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej podczas szkolenia dla straży na przełomie maja i kwietnia w Gniewie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności