Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

Nabór na stanowisko Podinspektor ds. zarządzania energią

Burmistrz Miasta Malborka ogłasza nabór na stanowisko Podinspektor ds. zarządzania energią w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

 
Praca odbywać się będzie w pełnym wymiarze czasu pracy w Urzędzie Miasta Malborka przy Placu Słowiańskim 5.

Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 1 października 2025 r. do godziny 16:30. Można je dostarczyć osobiście do Sekretariatu Urzędu (pokój 115), przesłać pocztą na adres Urzędu lub złożyć w formie elektronicznej poprzez platformę ePUAP, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wymagań, zakresu obowiązków oraz procedury naboru znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności