Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

Posadzono trzy klony z okazji Dnia Drzewa

Dzień Drzewa, to międzynarodowa akcja sadzenia drzew, mająca na celu wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw. Z tej okazji 11 października Burmistrz Miasta Malborka oraz przedstawicielka Młodzieżowej Rady Miasta Malborka posadzili symbolicznie trzy klony pospolite Princenton Gold przy parkingu na ulicy Kopernika.

 
Akcja nadzorowana była przez Panią Katarzynę Elwartowską zajmującą się się utrzymaniem zieleni miejskiej w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

Burmistrz niezmiennie zachęca mieszkańców do zgłaszania lokalizacji na terenach miejskich, w których zdaniem mieszkańców mogłyby pojawić się nowe drzewa.

Galeria zdjęć

Przedstawicielka Młodzieżowej Rady Miasta oraz Burmistrz Marek Charzewski sadzą drzewo Przedstawicielka Młodzieżowej Rady Miasta oraz Burmistrz Marek Charzewski sadzą drzewo Przedstawicielka Młodzieżowej Rady Miasta oraz Burmistrz Marek Charzewski sadzą drzewo Burmistrz Marek Charzewski, przedstawicielka młodzieżowej rady miasta oraz pracownik urzędu miasta przy posadzonym drzewie Burmistrz Marek Charzewski, przedstawicielka młodzieżowej rady miasta oraz pracownik urzędu miasta przy posadzonym drzewie Naczelnik Biura Rady, Burmistrz Marek Charzewski, przedstawicielka młodzieżowej rady miasta oraz pracownik urzędu miasta przy posadzonym drzewie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności