Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

Zamieszkaj w SIM: 1 kwietnia rusza kolejny nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu

Burmistrz Miasta Malborka ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych położonych w Malborku, utworzonych z udziałem Miasta Malborka i stanowiących własność Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej KZN – Pomorze Sp. z o.o. z siedzibą w Malborku.

 

Nabór rusza 1 kwietnia 2026 r., a wnioski można składać do 30 kwietnia 2026 r. do godz. 15:30, w godzinach pracy Urzędu Miasta Malborka.


Szczegółowe informacje o naborze oraz wniosek o zawarcie umowy najmu dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Malborka.

W ramach obecnego naboru wniosków dostępnych jest:

1)      5 mieszkań jednopokojowych
2)      5 mieszkań dwupokojowych mniejszych

Informacje o inwestycji:

W ramach pierwszego etapu inwestycji powstaną trzy nowoczesne budynki mieszkalne, oferujące łącznie 60 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – 1-, 2- i 3-pokojowych.

Dodatkowe udogodnienia:
- komórki lokatorskie
- parking podziemny oraz miejsca parkingowe naziemne
- plac zabaw dla dzieci
- wybieg dla zwierząt
- ogród deszczowy
- 1 lokal usługowy
- nowoczesne windy w każdym budynku

Mieszkania gotowe do zamieszkania – standard „pod klucz”

Lokale będą wykończone w standardzie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie – bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Każde mieszkanie zostanie wyposażone m.in. w:
- pomalowane ściany i sufity,
- podłogi wykończone okładzinami,
- okładziny ścienne w łazienkach i kuchniach (strefy wilgotne),
- wewnętrzne drzwi,
- oświetlenie,
- oznaczenie numeru lokalu,
- kabinę prysznicową lub wannę,
- umywalkę z baterią, miskę ustępową,
- kuchenkę z piekarnikiem,
- zlewozmywak z baterią na szafce.

Warunki finansowe:

Partycypacja: 2.100,00 zł/m²
Czynsz: 24,50 zł/m² miesięcznie

Rozpoczęcie budowy: II kwartał 2025 r.
Zakończenie budowy: do końca sierpnia 2026 r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności