Logo strony. Herb Malborka z napisem Urząd Miasta Malbork

Życzenia Burmistrza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych i Dnia Pracowników Ochrony Zdrowia

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych oraz Międzynarodowy Dzień Pracowników Ochrony Zdrowia. Z tej okazji Burmistrz Miasta Malborka Marek Charzewski chciałby złożyć najserdeczniejsze życzenia: osobom starszym Życzy przede wszystkim, żeby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji i możliwości, a jednocześnie czasem spełnienia, satysfakcji i poczucia znalezienia właściwego miejsca w życiu.
Natomiast z okazji Dnia Pracowników Ochrony Zdrowia w tym szczególnym czasie wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym, ratownikom medycznym, technikom, laborantom, rehabilitantom, asystentom medycznym, salowym, pracownikom obsługi oraz administracji, a także wszystkim innym osobom związanym ze służbą ochrony zdrowia śle serdeczne życzenia zdrowia, zadowolenia oraz chęci do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Składa również wyrazy uznania za trud codziennej pracy.
Zdjęcie do Życzenia Burmistrza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych i Dnia Pracowników Ochrony Zdrowia
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności